Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип Сліпий



Розклад занять на підготовчих курсах до вступу у гімназію в 2017 р.




Дата: 16-02-2017 13:23



Список груп на підготовчі курси для вступників в ЛАГ 2017 року!





1 група  каб. 16

1. Сидорчук Софія Сергіївна
2. Шевців Анна-Вікторія Миколаївна
3. Сеньків Владислав Віталійович
4. Жогальський Вадим Едуардович
5. Коваль Дарина Романівна
6. Романюк Денис Романович
7. Ільченко Яромир Валерійович
8. Шлезінський Штефан Олегович
9. Свирідов Павло Юрійович
10. Кривуля Анна Романівна
11. Шайда Юрій Русланович
12. Онишкевич Олег Ігорович
13. Воськало Іванна Володимирівна
14. Снісаренко Анастасія Олегівна
15. Бридун Роман Андрійович


2 група каб. 14

1. Хміль Роман Андрійович
2. Бондаренко Наталія Віталіївна
3. Савчук  Ярослав Ігорович
4. Купин Соломія Олегівна
5. Януш Тетяна Ігорівна
6. Михайлюк Марко Ростиславович
7. Самиця Софія Ігорівна
8. Жила Святослав Андрійович
9. Демчук Ярина Ростиславвна
10. Клименок Марта Ростиславівна
11. Стаднюк Остап Володимирович
12. Змій Анна Василівна
13. Городецька Ольга Ярославівна
14. Голощук Ярина Романівна
15. Павлусь Ярина Романівна


3 група каб. 13

1. Федуняк Степан Михайлович
2. Шумада Сергій Сергійович
3. Марущак Данилу Святославовичу
4. Рудницька Дарина Володимирівна
5. Середницький Богдан Андрійович
6. Островська Марія Ігорівна
7. Лещак Анна Ростиславівна
8. Дзюбик Дарина Андріївна
9. Грузинець Лілія Антонівна
10. Лемішовська Богдана Василівна
11. Ізмайлов Максим Андрійович
12. Сивенька Дарина Вікторівна
13. Кузьмич Діана Василівна
14. Киричук Орест Сергійович
15. Сиротюк Віктор Андрійович

4 група  каб. 12
1. Колбасюк Данило Іванович
2. Сороківський Олександр Андрійович
3. Рішняк Марта Ігорівна
4. Савицька Соломія Дмитрівна
5. Кузик Степан-Любомир Петрович
6. Карпіна Олеся Олександрівна
7. Мельник Назарій Володимирович
8. Матвійчук Богдан Андрійович
9. Яцків Остап Анатолійович
10. Вітів Анастасія Ярославівна
11. Зубрицький Павло Михайлович
12. Лукачина Юрій Юрійович
13. Петрусь Юрій Романович
14. Опока Андрій Володимирович
15. Мороз Орися Віталіївна

5 група каб. 08
1. Дуда Софія Вікторівна
2. Козик Максим Романович
3. Притупа Тимофій Ростиславович
4. Федорів Денис Олексійрович
5. Кравцов Артем Едвардович
6. Бужанський Андрій Михайлович
7. Кладберов Євгеній Сергійович
8. Олексієнко Орест Назарович
9. Яремкевич Данило Євгенович
10. Боцвінко Євген Ігорович
11. Яньо Юстина Олегівна
12. Фігура Ярина Ігорівна
13. Хруставка Юрій Романович
14. Заболотна Анастасія Олегівна
15. Лебідь Соломія-Катерина Максимівна

6 група каб. 09
1. Заячківська Марта Юріївна
2. Кузан Анастасія Ігорівна
3. Максимець Марта-Євгенія Сергіївна
4. Скрипник Роман Олексійович
5. Степанова Анна-Марія Русланівна
6. Палайда Христина Іванівна
7. Федор Віктор Васильович
8. Іванець Владислав Русланович
9. Єндик Діана Юріївна
10. Лісогорська Вікторія Михайлівна
11. Каленчук Олександра Павлівна
12. Соснило Богдан Тарасович
13. Букіль Софія Іванівна
14. Блищак Мальва Остапівна
15. Засоба Каріна Євгенівна



II ЗМІНА

7 група  каб. 16
1. Сало Данило Назарович
2. Баховський Данило Олегович
3. Бріскін Андрій Юрійович
4. Терещук Роксолана Ростиславівна
5. Мац Данило Васильович
6. Мац Юстина Василівна
7. Жеребецький Богдан Назарович
8. Демінський Богдан Олегович
9. Бочан Максим Михайлович
10. Рібун Руслан Романович
11. Шабайкович Роман Вячеславович
12. Єригін Юрій Володимирович
13. Гриців Олександр-Маркіян Романович
14. Бучак Софія-Юлія Юріївна
15. Судомир Данило Іванович


8 група  каб. 14

1. Живчин Роман Ярославович
2.Орищин Вероніка Юріївна
3. Стасишин Анна Русланівна
4. Позняков Данило Романович
5. Спектор Тимофій Денисович
6. Бадіка Поліна Олексіївна
7. Тайдонов Михайло Ігорович
8. Дунаєвська Вікторія Павлівна
9. Стасюк андрій Богданович
10. Тихан Ярослава Мирославівна
11. Савич Максим Миколайович
12. Сидор Софія Олегівна
13. Тимчишин Назар Володимирович
14. Колодій Вероніка-Олександра Романівна
15. Алімов Емір Тальатович

9 група  каб. 13
1. Дяків Влада Олександрівна
2. Гасюк Данило Ігорович
3. Опир Іван Мирославович
4. Левус Маркіян-Антоній Андрійович
5. Копитко Михайло Сергійович
6. Данилюк Іван Максимович
7. Пасічник Соломія Елемірівна
8. Козак Ксенія Ігорівна
9. Гурин Арсен Володимирович
10. Малахівська Вікторія Володимирівна
11. Лилик Володимир Володимирович
12. Герасименко Софія Олександрівна
13. Соболь Софія Петрівна
14. Соболь Марія Петрівна
15. Струк Вячеслав Романович

10 група  каб. 12
1. Луцан Луція Василівна
2. Романчук Остап Андрійович
3. Федишин Ярослав Тарасович
4. Косів Марта Романівна
5. Чорний Даршан Володимирович
6. Отава Ілья Ігорович
7. Забігайло Маркіян Юрійович
8. Петрнуняк Лев Романович
9. Заводний Михайло Валерійович
10. Малашняк Ярема Остапович
11. Андрєєв Андрій Костянтинович
12. Коркуна Андрій Андрійович
13. Бойчук Христина Любомирівна
14. Кагуй Уляна Володимирівна
15. Баген Марк Артемовичарк Артемович

Дата: 16-02-2017 13:06

Завдання малої математичної олімпіади 2017 року


Дата: 16-02-2017 12:39

Результати малої математичної олімпіади  ім. Ганни Гладунської,

яка проходила 11 лютого 2017 р. у Львівській акдемічній гімназії








Дата: 15-02-2017 13:09

У вівторок 7 лютого відбувся виховний захід «Проводи Різдвяних свята» (Розколяда),
яке підготували учні 2-Г класу (класний керівник Онищак Оксана Миколаївна).
«В святковий цей день, в щасливу годину вітаєм старших, молодших, усю нашу родину,
і всю Україну» – ці слова лунали з дитячих вуст.
Серед присутніх  панував дух Різдва. Діти розповіли історію цього свято,
звучала скрипка ( «Бог ся рождає» у виконанні Радомира Гусєва),
лунали колядки, віншування, виступ вертепу.  


Дата: 13-02-2017 17:58

Увага! У зв'язку з повним набором груп на підготовчі курси

для вступу до гімназії  набір дітей  припинено.



Дата: 13-02-2017 17:32

Міська мала математична олімпіада ім. Ганни Гладунської проходитиме
11 лютого 2017 р. у приміщенні Львівської академічної гімназії, початок о 10:00 год.
Список учасників олімпіади (257 учнів) додається.

Список учасників малої математичної олімпіади ім. Ганни Гладунської

№     Прізвище, ім'я, по батькові         Дата народження
1 Шевців Анна-Вікторія Миколаївна 22.12.2006
2 Свирідов Павло Юрійович 10.07.2006
3 Голощук Ярина Романівна 21.10.2006
4 Бридун Роман Андрійович 29.10.2007
5 Бріскін Андрій Юрійович 25.08.2007
6 Воськало Іванна Володимирівна 07.07.2007
7 Ізмайлов Максим Андрійович 13.03.2007
8 Сидорчук Софія Сергіївна 10.03.2007
9 Сивенька Дарина Вікторівна 10.08.2007
10 Федорак Устим Назарович 12.04.2007
11 Федуняк Степан Михайлович 13.03.2007
12 Рудько Адам Любомирович 26.08.2007
13 Заболотна Анастасія Олегівна 10.02.2007
14 Дутко Діана Назаріївна 23.03.2007
15 Демчук Ярина Ростиславівна 29.01.2007

.....................................

Дата: 08-02-2017 12:43

Увага! Реєстрація на участь у малій математичній олімпіаді ім. Ганни Гладунської
була припинена 07.02.2017 р. о 17:00 год.. Заявки, що надійшли після зазначеного часу
прийняті не будуть. Списки учасників олімпіади будуть розміщені
на сайті гімназії 08.02.2017 р. після 13:00 год.

Дата: 07-02-2017 20:53

Шановні батьки, діти та вчителі.
З метою покращення комунікації і оперативності отримання інформації
щодо навчального  процесу в гімназії, запускається "Канал ЛАГ"
(https:// telegram.me/laglviv) у програмі Тelegram. Програму можна знайти
на сайті Play Маркет та встановити на телефон.  За допомогою цього додатку
батьки, діти та вчителі зможуть оперативно отримувати найсвіжішу інформацію
про заходи та події, що відбуваються в гімназії.
Запрошуємо всіх долучатися до нашої ініціативи.

Дата: 03-02-2017 17:07

Інформація для учнів 9-х та 11-х класів!


Шанс відвідати Канаду!

Дата: 31-01-2017 13:42

Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60