Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип Сліпий



26 жовтня у Львові пройшов ІІ етап міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій «Lviv CSIT».

Дата: 26-10-2013 12:31

Вітаємо Команду Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка» у складі:

1. Паляниці Ірини, учениці 9 класу
2. Николишина Юрія, учня 10 класу
3. Шпака Андрія, учня 10 класу
4. Коломоєць Анастасії, учениці 11 класу.
5. Яріш Дзвенимири-Марти,  учениці 10 класу;

   з перемогою в обласному турнірі юних математиків, який відбувся 12 жовтня 2013 року  і бажаємо успіхів команді у фінальному етапі ХVІ Всеукраїнського турніру юних математиків

    Керівник команди: Юрчишин Андрій Степанович, асистент ЛНУ ім.І.Франка

Дата: 25-10-2013 17:08

Вчителі гімназії на конференції у Середній економічній школі м. Сомбор (Сербія)

Дата: 11-10-2013 13:56

Новий навчальний рік почався і фубол в гімназії продовжується


Дата: 10-10-2013 06:44

14 травня відбулося свято Дня гімназії

Дата: 30-04-2013 19:17

Гімназійна команда «Що?  Де?  Коли?» цього тижня здобула переконливу перемогу на обласному брейн-ринзі “Еко-брейн» від Львівського обласного еколого-натуралістичного центру та асоціації клубів «Що? Де? Коли?». В цих змаганнях нам вдалося обійти дві команди фізико-математичного ліцею, що до сих пір вважались найсильнішими.
Інформацію підготував 5-А клас

Дата: 30-04-2013 19:14

Оля Дідик та Марта Сеник з 5-А вже неодноразово перемагали у літературно-художніх конкурсах. А цими днями вони разом з наставником Наталею Володимирівною Петровською перебувають в обласному Миколаєві, де захищають честь Львівської академічної гімназії на конкурсі шкільних газет, представляють гімназійну газету «Світ гімназії», що вже стала кращою у Львові.

Дата: 30-04-2013 19:09

Олег Підгірняк та Юрій Свірський,  випускники 7А класу, довели, що в гімназії не тільки навчались, а й зараз навчаються талановиті й обдаровані. Цього тижня на них чекала перемога та успіх.  Третє місце в Україні на  ІІІ етапі захисту науково-дослідних робіт Малої Академії наук  з математики вдається вибороти не кожному.
Радіємо за Вас, хлопці, та бажаємо великих перемог  у подальшому  житті!

Дата: 30-04-2013 19:07

Міжнародна конференція "Освіта, наука, культура в умовах Європейської інтеграції"

Дата: 23-04-2013 17:05

Наші гімназисти – є дуже розумні і кмітливі.

І вони впевнено доказують про це на різних олімпіадах. Ось результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2011-2012 н.р.

Прихований текстПрихований текст
Інформатика



Пелешко Святослав Іванович (5(9) клас)

Янчук Нестор Юрійович(7(11)клас)





Християнська етика



Войтів Маркіян Васильович(5(9)клас)





Українська мова та література



Петренко Катерина Олексіївна(3(7)клас)

Яріш Дзвенимира(4(8)клас)

Маляр Микола Андрійович(5(9)клас)

Федуняк Орися Степанівна(7(11)клас)

Лебеденко Надія Володимирівна (7(11)клас)





Математика



Чернецький Володимир Володимирович(2(6)клас)

Гладиш Анастасія Віталіївна(2(6)клас)

Пенцак Дарина Євгенівна(3(7)клас)

Забульський Володимир Васильович(7(3)клас)

Пелешко Святослав Іванович(5(9)клас)

Мостова Інга Русланівна(5(9)клас)

Свірський Юрій Васильович(6(10)клас)

Підгірняк Олег Ярославович( 6(10)клас)

Рибенчук Катерина Миколаївна (7(11)клас)





Біологія



Свелеба Уляна Ярославівна(4(8)клас)

Гарасим Софія Романівна(5(9)клас)

Федорчук Андрій Васильович(6(10)клас)





Географія



Петренко Катерина Олексіївна(3(7)клас)

Мотиль Андрій Андрійович(4(8)клас)





Англійська мова



Свелеба Уляна Ярославівна(4(8)клас)

Хован Марта Юріївна(5(9)клас)

Курочка Килина Андріївна(6(10)клас)

Іванів Ірина Ігорівна(7(11)клас)





Хімія



Гук Дмитро Робертович(4(8)клас)

Бойко Вікторія Ростиславівна(4(8)клас)

Надашкевич Вікторія Степанівна(5(9)клас)

Федорчук Андрій Анатолійович(6(10)клас)

Баран Іриней Маркіянович(6(10)клас)

Рибенчук Катерина Миколаївна(7(11)клас)





Фізика



Антентик Юрій Миколайович(3(7)клас)

Свелеба Уляна Ярославівна(4(8)клас)

Підгірняк Олег Ярославович(6(10)клас)

Сопільник Андрій Ярославович(7(11)клас)

Огоноченко Павло Денисович(5(9)клас)





Історія



Парнета Мар’яна Богданівна  (4(8)клас)

Грищук Нікіта Олександрович(4(8)клас)

Сенькович Юрій Андрійович(7(11)клас)





Правознавство



Сенькович Юрій Андрійович(7(11)клас)

Буняк Тетяна Володимирівна(6(10)клас)





Гімназія має ким Гордитись!!!

Дата: 01-03-2012 09:39

Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60