Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип Сліпий



Список учасників малої математичної олімпіади ім. Ганни Гладунської

№,ПІБ,Місце навчання
1,Гуглич Назар Сергійович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
2,Дмитрів Мар’ян Васильович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
3,Сивуляк   Ярослав Володимирович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
4,Заіграєва Наталія Євгеніівна,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
5,Жорняк Андрій Андрійович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
6,Горечко Анна-Злата Олегівна,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
7,Фітьо Анастасія Назарівна,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
8,Кривко Олексій Ігорович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
9,Дзюба Ілля Артемович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
10,Познякова Катерина Романівна,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
11,Голубенко Тимофій Дмитрович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
12,Волинська Катерина Олексіївна,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
13,Гнатковський Дарій Юрійович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
14,Козюк Владислав Андрійович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
15,Городиська Надія Василівна,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
16,Забульський Микола Васильович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
17,Курочка Лука Андрійович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
18,Брухаль Маркіян Любомирович,"ЛСЗШ I ст. ""Джерельце"""
19,Лук’янчук  Назарій Тарасович,Школа-ліцей № 28
20,Хомяк Анна Володимирівна,Школа-ліцей № 28
21,Матрохін Андрій Ілліч,Школа-ліцей № 28
22,Чернюх Єлізавета Сергіївна,Школа-ліцей № 28
23,Дзень  Діана Володимирівна,Школа-ліцей № 28
24,Виноградова Марія Олексіївна,Школа-ліцей № 28
25,Корабель Юлія Петрівна,Школа-ліцей № 28
26,Туїсова Ольга Олександрівна,Школа-ліцей № 28
27,Кондратюк Анна Сергіївна,Школа-ліцей № 28
28,Дейнеко Денис Владиславович,Школа-ліцей № 28
29,Янович Анастасія Денисівна,Школа-ліцей № 28
30,Єзерська Катерина Романівна,Школа-ліцей № 28
31,Лихолат Софія Тимурівна,Школа-ліцей № 28
32,Козлов Дмитро Олександрович,Школа-ліцей № 28
33,Куц Анна Вікторівна,Школа-ліцей № 28
34,Панчак Христина  Остапівна,Школа-ліцей № 28
35,Курдина Юрій Олександрович,Школа-ліцей № 28
36,Савчак Данило Ігорович,Школа-ліцей № 28
37,Паньків Анастасія Павлівна,Школа-ліцей № 28
38,Лозан Юстина Андріївна,Школа-ліцей № 28
39,Залізняк Яромир Юрійович,Школа-ліцей № 28
40,Демчук Аліна Андріївна,Школа-ліцей № 28
41,Друзюк Данило Миколайович,Школа-ліцей № 28
42,Гев Лука Миколайович,Школа-ліцей № 28
43,Павлишин Лука Вікторович,Школа-ліцей № 28
44,Яремчук Дарина Сергіївна,Школа-ліцей № 28
45,Любченко Артур Сергійович,Школа-ліцей № 28
46,Либа Нестор  Володимирович,Школа-ліцей № 28
47,Шурко Олексій  Іванович,Школа-ліцей № 28
48,Діденко Евеліна Богданівна,Школа-ліцей № 28
49,Савчук Михайло Євгенович,Школа-ліцей № 28
50,Бобенчик Володя Іванович,Школа-ліцей № 28
51,Гой Олена Євгеніївна,Школа-ліцей № 28
52,Петрів Роман Романович,Школа-ліцей № 28
53,Возниця Іван Володимирович,Школа-ліцей № 28
54,Демків Василь Вікторович,СЗШ №47
55,Кривішин Маркіян-Тарас Назарович,СЗШ №47
56,Дубравський Максим Володимирович,СЗШ №47
57,Сенкусь Анна Олегівна,СЗШ №47
58,Шагай Софія Ярославівна,СЗШ №47
59,Копко Тарас Ігорович,СЗШ №47
60,Марків Іван Тарасович,СЗШ № 50
61,Брезвин Дмитро Іванович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
62,Галущак Анастасія Юріївна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
63,Свобода Євген-Роман Євгенович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
64,Опир Зореслава-Дарина Тарасівна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
65,Бурчинська Анна Валеріївна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
66,Бігун Катерина Тарасівна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
67,Мазурок Софія Романівна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
68,Орнат Вікторія Володимирівна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
69,Павлусь Роман Петрович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
70,Рісна Ольга Мирославівна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
71,Скиба Данило Ігорович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
72,Федик Андрій Андрійович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
73,Лехів Данило Мирославович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
74,Хомишин Дарина Андріївна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
75,Хомишин Дзвіна Андріївна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
76,Мужик Остап Олегович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
77,Болотенко Назарій Сергійович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
78,Згоба Марко Ігорович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
79,Ільків-Свидницький Олесь Миколайович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
80,Майзель Соломія Миколаївна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
81,Гумен Ліліана Василівна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
82,Гусарова Анна Олександрівна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
83,Музичка Надія Миколаївна,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
84,Шимоняк Данило Денисович,ЛСЗШ І-ІІ ст. «Школи радості»
85,Боднар Наталія Володимирівна,СЗШ №92
86,Ревуцький Станіслав Назарійович,СЗШ № 92
87,Лавренюк Остап Анатолійович,СЗШ №92
88,Волощак Маркіян Богданович,СЗШ №92
89,Данилишин Анастасія Русланівна,СЗШ №92
90,Межинський Максим Арсенович,СЗШ №10
91,Татомир Марко Ростиславович,СЗШ №10
92,Барковська Анна Єгорівна,СЗШ №10
93,Дев’ятков Михайло Олександрович,КМДШ
94,Бондарь Аніта Дмитрівна,КМДШ
95,Димінська Оля Максимівна,КМДШ
96,Параняк Лука Віталійович,КМДШ
97,Табачин Олексій Юрійович,КМДШ
98,Бодак Дарія Павлівна,КМДШ
99,Красовська Ірина Ігорівна,НВК №38
100,Коза Матвій Денисович,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
101,Хонько Святослав Ростиславович,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
102,Леньо Андрій Андрійович,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
103,Карпінський Павло  Володимирович,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
104,Краснопольська Соломія  Володимирівна,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
105,Жолинський Яромир  Андрійович,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
106,Томків Соломія Олегівна,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
107,Максимчук Дар'я  Олександрівна,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
108,Сірко Ярина Ігорівна,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
109,Кравець Орест Тарасович,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
110,Чорнобай Андрій Андрійович,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
111,Хом'як Володимир Миронович,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
112,Дунайська Анастасія Іванівна,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
113,Гнатюк Анастасія Василівна,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
114,Кухар Андрій Андрійович,ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія»
115,Камінський Дем’ян Володимирович,ССЗШ № 93
116,Васильків Максим Сергійович,ССЗШ № 93
117,Гарасим Мирослава Федорівна,ССЗШ № 93
118,Прус Олександра Юріївна,ССЗШ № 93
119,Мельник Ярослав Володимирович,ССЗШ № 93
120,Кулиняк Олена Андріївна,ССЗШ № 93
121,Коцупир Дарій Тарасович,ССЗШ № 93
122,Дусько Марко Романович,ССЗШ № 93
123,Ломіковський Дмитро Андрійович,ССЗШ № 93
124,Петришин Микола Петрович,ССЗШ № 93
125,Мельник Соломія Володимирівна,ССЗШ № 93
126,Вус Ярина – Марія Юріївна,ССЗШ № 93
127,Головчук Павло Ростиславович,ССЗШ № 93
128,Галушко Софія Денисівна,ЛДК СЗШ №3
129,Лаврик Анна Святославівна,ЛДК СЗШ №3
130,Леда Павло Андрійович,ЛДК СЗШ №3
131,Шийка Павло Русланович,ЛДК СЗШ №3
132,Самойленко Анна Романівна,ЛДК СЗШ №3
133,Перегуда Катерина Романівна,ЛДК СЗШ №3
134,Ройко Лев Андрійович,ЛДК СЗШ №3
135,Рокоманюк Вікторія Петрівна,ЛДК СЗШ №3
136,Пасюра Вероеніка Сергіївна,ЛДК СЗШ №3
137,Браницький Марко Андрійович,"Приватний НВК ""Еколенд"""
138,Зайць Поліна Русланівна,"Приватний НВК ""Еколенд"""
139,Семочко Ілля Ігорович,"Приватний НВК ""Еколенд"""
140,Залізний Юрій Андрійович,"Приватний НВК ""Еколенд"""
141,Чухрай Марта Володимирівна,"Приватний НВК ""Еколенд"""
142,Полюга Меланія Даниїлівна,"Приватний НВК ""Еколенд"""
143,Захарчук Олексій Андрійович,"Приватний НВК ""Еколенд"""
144,Коваль Маркіян Андрійович,"Приватний НВК ""Еколенд"""
145,Тригуба Андрій Володимирович,НВК «Школа-ліцей «Оріяна»
146,Мандзик Лев-Юрій Володимирович,СЗШ №29 м.Львова
147,Климишин Софія,СЗШ №98
148,Зазуляк Мар’ян,СЗШ №98
149,Новіков Захар,СЗШ №98
150,Крисай Настя,СЗШ №98
151,Шипка Катерина,СЗШ №98
152,Вигнанський Андрій,СЗШ №98
153,Гарасим Владислав,СЗШ №98
154,Лещишин Максим,СЗШ №98
155,Федчишин Павло,СЗШ №98
156,Хомут Ростислав,СЗШ №98
157,Фурдига Максим,СЗШ №98
158,Стецик Вікторія,СЗШ №98
159,Ступницька Юлія,СЗШ №98
160,Сурін Ярослав,СЗШ №98
161,Назар Владислав,СЗШ №98
162,Вайтечко Віталій,СЗШ №98
163,Корсак Вікторія,СЗШ №98
164,Станкіна Анастасія,СЗШ №98
165,Баришніков Андрій Андрійович, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
166,Бєлан Анастасія Віталіївна, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
167,Гладун Єлизавета Володимирівна, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
168,Гром’як Софія Юріївна, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
169,Кряжева Єлизавета Сергіївна, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
170,Лузгін Артем Вікторович, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
171,Пацерін Артур Тарасович, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
172,Черторижський Олексій-Михайло Всеволодович, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
173,Бокарьов Артем Євгенійович, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
174,Акутьонок Аліна Олександрівна, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
175,Волянська Анастасія Юріївна, СЗШ І-ІІІ ступеня №6
176,Діброва Вероніка Олександрівна , СЗШ І-ІІІ ступеня №6
177,Скригонюк Артем Павлович,НВК «Арніка»
178,Андрєєв Єгор Сергійович,ССЗШ №52
179,Барінова Вікторія Олександрівна,ССЗШ №52
180,Батлук Ілана Вікторівна,ССЗШ №52
181,Іжовська Анна-Ірина Євгенівна,СЗШ №78
182,Кузнецов Данило Юрійович,СЗШ №78
183,Суль Богдан Михайлович,СЗШ №78
184,Захарчук Ангеліна Назарівна,СЗШ № 63
185,Білан Мілана ,СЗШ № 4
186,Бойко Діана ,СЗШ № 4
187,Бурда Христина,СЗШ № 4
188,Василишин Максим,СЗШ № 4
189,Волинець Софія,СЗШ № 4
190,Гончар Адріана,СЗШ № 4
191,Городюк Олександр,СЗШ № 4
192,Дулебко Олена,СЗШ № 4
193,Некрилова Вероніка,СЗШ № 4
194,Павлів Марта,СЗШ № 4
195,Пацула Дмитро,СЗШ № 4
196,Сметана Юліана,СЗШ № 4
197,Файник Святослав  ,СЗШ № 4
198,Цибран Софія  ,СЗШ № 4
199,Шегинський Арсеній  ,СЗШ № 4
200,Букавин Лев Володимирович,ЛСЗШ І ступеня №53
201,Вергун Володимир Андрійович,ЛСЗШ І ступеня №53
202,Годісь Вікторія Миколаївна,ЛСЗШ І ступеня №53
203,Гончарук Олександр Олександрович,ЛСЗШ І ступеня №53
204,Делісандру Софія Андріївна,ЛСЗШ І ступеня №53
205,Слоцький Маркіян Олегович,ЛСЗШ І ступеня №53
206,Колдовська Стефанія В’ячеславівна,ЛСЗШ І ступеня №53
207,Мілян Костянтин Іванович,ЛСЗШ І ступеня №53
208,Жук Вадим Ростиславович,ЛСЗШ І ступеня №53
209,Павленко Ярослав Максимович,ЛСЗШ І ступеня №53
210,Соханьчак Аліна Богданівна,ЛСЗШ І ступеня №53
211,Староста Яна Володимирівна,ЛСЗШ І ступеня №53
212,Гальчак Зоряна  Богданівна,ЛСЗШ І ступеня №53
213,Верходай Анастасія  Олексіївна,ЛСЗШ І ступеня №53
214,Волошин  Лідія  Юріївна,ЛСЗШ І ступеня №53
215,Абрамович Андрій Вадимович ,СЗШ №22
216,Морозюк Мірон Вікторович,СЗШ № 22
217,Лісновський Денис Андрійович,СЗШ № 20
218,Похилюк Єлизавета Сергіївна,ССЗШ №52
219,Стрелько Дар’я Анатоліївна  ,ССЗШ №52
220,Ісик Ясеня Сергіївна,СЗШ №68
221,Кучеренко Веніямин Андрійович,СЗШ №68
222,Прохоренко Роксолана Русланівна,СЗШ №68
223,Сапуцький Петро Михайлович,СЗШ №68
224,Терін Владислав Антонович,СЗШ №68
225,Кулик  Наталія Володимирівна,ЛНВК школа-садок «Провесінь»
226,Намазило Анна-Марія  Сергіївна,ЛНВК школа-садок «Провесінь»
227,Мурський Павло Юрійович,СЗШ №1
228,Куспись Анна  Андріївна,СЗШ №1
229,Васільєв Дем’ян Євгенович,СЗШ №1
230,Пшик Іван Степанович,СЗШ №1
231,Семацька Марія Богданівна,СЗШ №1
232,Соляник Владислав Миколайович,СЗШ №1
233,Ткачук Ілля Олексійович,СЗШ №1
234,Гадьо Христина  Іванівна,СЗШ №1
235,Мульська Ярина Василівна,СЗШ №1
236,Койчак Олександр Ярославович,СЗШ №1
237,Браславець Єгор Михайлович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
238,Голуб Назарій Дмитрович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
239,Гриценко Яна Романівна,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
240,Лучковський Віталій Вікторович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
241,Павлишин Вероніка Іванівна,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
242,Ягодська Наталія МИхайлівна,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
243,Дмитришин Аліна Богданівна,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
244,Конопада Назар Олегович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
245,Моряк Маркіян Андрійович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
246,Шпак Денис Зорянович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
247,Гавриляк Владислав Валерійович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
248,Дунець Роман Андрійович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
249,Жук Анна Миколаївна,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
250,Ласько  Дзвенислава  Віталіївна,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
251,Кищак Назар Іванович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
252,Коцінська Надія Олександрівна,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
253,Приймак Софія Володимирівна,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
254,Ткаченко Олександр Федорович,СЗШ № 75 ім. Л. Українки
255,Кравець Марія Володимирівна,ЛЗШ № 82
256,Сенишак Максим Миколайович,ЛЗШ № 82
257,Крижанівська Іванна Степанівна,ЛЗШ № 82
258,Пірогова Христина Денисівна,ЛЗШ № 82
259,Мазур Віталій Ігорович,ЛЗШ № 82
260,Кучма Христина Юріївна,ЛЗШ № 82
261,Гелетій Ольга Іванівна,ЛЗШ № 82
262,Качан Поліна Любомирівна,ЛЗШ № 82
263,Козіна Костянтин Валерійович, СЗШ № 100
264,Табачин Маркіян Сергійович, СЗШ № 100
265,Кравченко Анна Сергіївна, СЗШ № 100
266,Бідюк Маркіян Андрійович, СЗШ № 100
267,Мельничук Максим Романович, СЗШ № 100
268,Чернявський Михайло Андрійович, СЗШ № 100
269,Форостяний Дмитро Володимирович, СЗШ № 100
270,Пухняк Олег Романович, СЗШ № 100
271,Усенко Вікторія Вікторівна, СЗШ № 100
272,Лєжаков  Олександр Володимирович,СЗШ № 41
273,Параняк Анна Олегівна,СЗШ № 41
274,Мартинюк Максим Петрович ,СЗШ № 36
275,Аскеров Ренат Сахільович,СЗШ №34
276,Корпан Софія Назарівна,СЗШ №34
277,Процака Ігор Миколайович,СЗШ №34
278,Іванова Тетяна Олександрівна,СЗШ №34
279,Кузнєцова Поліна Андріївна,СЗШ №34
280,Беркій Катерина Костянтинівна,СЗШ №34
281,Пазуняк Данило Богданович,СЗШ №34
282,Зяя Софія Вікторівна,СЗШ №34
283,Хитра Данило Андрійович,СЗШ №34
284,Чайківський Захар Остапович,СЗШ №34
285,Мосієвський Ярема Тарасович,ССЗШ №37
286,Магера Станіслав Ігорович,ССЗШ №37
287,Домащук Гордій Володимирович,ССЗШ №37
288,Ковальчук Валерія Сергіївна,ССЗШ №37
289,Кулієва Юліяна Сеймурівна,ССЗШ №37
290,Дмитришин Дарій Орестович,ССЗШ №37
291,Бессарабов Олександр Андрійович,ССЗШ №37
292,Павленко Христина Романівна,ССЗШ №37

Додав в категорію Новини гімазії;07-02-2018 09:25


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60