Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип Сліпий



Результати  міської малої математичної олімпіади  ім. Г. Гладунської

№ п/п ПІП Навчальний заклад Кількість балів
1 Ревич Матвій Степанович ЛСШ №4 6
2 Максимів  Роман  Андрійович Басівська ЗОШ (Львівська область, Пустомитівський район) 10
3 Рибак Софія  Максимівна  Школа "Ерудит" 8
4 Філарет  Назарій  Володимирович  СЗШ №90 5
5 Крушельницький Марко Богданович   Школа "Джерельце" 3
6 Леончук Олег Юрійович  ССЗШ №93 м.Львова 3
7 Герасименко Вадим  Єгорович Школа "Джерельце" 15
8 Чорненька Софія Назарівна Школа «Арніка» 11
9 Шелепило Софія  Андріївна Школа «Малюк» 20
10 Задорожний  Володимир  Андрійович СШ №3 3
11 Цундер  Марія  Михайлівна Школа-садок "Софія" 5
12 Ровинський Арсеній Костянтинович ЛНВК ім. В. Стуса 5
13 Воробець  Антон  Тарасович СЗШ № 93 2
14 Рибалко Назарій Ігорович СЗШ № 72 1
15 Помірко Вікторія Євгенівна  ССЗШ№ 2 не зяв.
16 Павленко Олександра Олександрівна ЛНВК ім. В. Стуса 1
17 Гоцій Юлія Олегівна СЗШ № 72 1
18 Порхал Роман  Русланович СЗШ №21 3
19 Фіняк Олег Володимирович НВК «АРНІКА» 8
20 Горін Марта Богданівна НВК Школа - садок "Софія" 10
21 Криховець Юлія Олегівна НВК Школа-гімназія Галицька 3
22 Федик  Данило Юрійович Школа "Джерельце" 5
23 Бутвинник Юрій Олегович ССЗШ № 2 3
24 Грех Ростислав Андрійович СЗШ №98 1
25 Пужак Софія Ігорівна СЗШ №3 не зяв.
26 Князь Вікторія Олександрівна ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія» 5
27 Шумлянська  Дарина  Володимирівна СЗШ № 27 2
28 Носовська Ніколь Дмитрівна СЗШ №17 не зяв.
29 Комаринський Юрій-Віталій Олександрович  ССЗШ №75 ім. Лесі Українки 7
30 Власенко Христина НВК «Один,два,три» 4
31 Кісельов Олександр Андрійович ЛНВК ім. В. Стуса 15
32 Зубарєв Назарій Анатолійович СЗШ № 72 5
33 Іванков Нікіта Денисович Львівська ССЗШ №2 не зяв.
34 Сидор Кирило Тарасович ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія» 5
35 Бохонко Данило Тарасович СЗШ № 27 15
36 Біткін Микита Олександрович СЗШ №17 6
37 Дейнека Роман НВК «Один,два,три» 5
38 Якимів Ярина Ігорівна ЛЗШ № 43 7
39 Жмурко Роксолана Сергіївна НВК «Арніка» не зяв.
40 Боровець Марко Романович ССЗШ №2 5
41 Вовк Олександр Ростиславович СЗШ І-ІІІ ст. № 48 8
42 Годяк Анастасія  Максимівна СЗШ №98 7
43 Василик  Аня  Юріївна ЛНВК ім. В.Симоненка 8
44 Левко Софія Вікторівна ЛНВК ім. В. Стуса 4
45 Воськало Павло Володимирович СЗШ №60 12
46 Артим  Юрій  Юрійович ЛНВК ім. В.  Стуса 5
47 Запорожський  Максим Ігорович СЗШ № 72 1
48 Гаврилюк Олександра Олегівна ССЗШ №2 14
49 Веретільник Тарас Богданович ЛНВК «Школа І ступеня-гімназія» 6
50 Кільдіяров  Олег НВК «Один,два,три» не зяв.
51 Грецюк Олександр Михайлович СЗШ І-ІІІ ст. № 48 19
52 Рак Євген Володимирович СЗШ №34 3
53 Кордунський  Марко Юрійович Школа Св. Софії 5
54 Боднар  Юрій  Васильович СЗШ І-ІІІ ступенів № 51 ім. І.Франка 1
55 Парада Богдан Богданович ЛЗШ № 43 6
56 Опир Василина-Квітослава Тарасівна ЛСЗШ I-II ст. "Школа Радості"  5
57 Сукач  Владислав Васильович СЗШ № 29 7
58 Степаненко  Анастасія  Андріївна СЗШ №21 2
59 Мокрецова  Єлизавета  Михайлівна СЗШ №43 1
60 Плуктус Артем Віталійович СЗШ №10 ім. св. Марії Магдалини 7
61 Симовоник  Дмитро  Дмитрович ЛНВК ім. В.  Стуса 11
62 Черепаняк  Дмитро  Тарасович СЗШ № 72 5
63 Коваленко Денис Володимирович ССЗШ №2 19
64 Кривцун Марта НВК «Один,два,три» 5
65 Грицюк  Микола  Любомирович СЗШ І-ІІІ ст. № 48 4
66 Краєвський  Артем  Володимирович СЗШ І-ІІІ ступенів № 51 ім. І.Франка 5
67 Яблонська  Наталія  Андріївна СЗШ № 29 13
68 Петренко Ганна НВК „Школа-садок„Софія” 4
69 Романова  Анастасія  Юріївна СЗШ №98 м. Львова 7
70 Малинич  Ярослав  Сергійович ЛДК СЗШ № 3 не зяв.
71 Курносенко Юля Євгенівна ЛСЗШ I-II ст. "Школа Радості"  не зяв.
72 Хомин  Анастасія Андріївна ЛДК СЗШ №3 10
73 Василишин Данило Юрійович СШ №21 не зяв.
74 Гортолані Єлизавета Василівна СЗШ №3 7
75 Дукаль Максим Ігорович СЗШ №37 4
76 Процик Остап Юрійович СЗШ № 72 7
77 Мадрига Максим НВК «Один,два,три» 7
78 Домбровський  Юрій  Андрійович СЗШ І-ІІІ ст. № 48 14
79 Малітовська  Віра  Валеріївна СЗШ І-ІІІ ступенів № 51 ім. І.Франка 7
80 Воронов Всеволод НВК „Школа-садок„Софія” не зяв.
81 Гнатів Михайло Андрійович СЗШ №3 не зяв.
82 Васьків  Андріяна Романівна Середня Школа "Джерельце" 17
83 Носовська  Ніколь  Дмитрівна СЗШ №17 1
84 Стойчук Северин Романович Школа-садок «Дзвіночок» 7
85 Симотюк  Іван Юрійович ЛСЗШ I-II ст. "Школа Радості"  21
86 Калин  Микола Мар’янович ЗОШ І-ІІІ ступеня №40 4
87 Пернеровський  Євген Ярославович ЛСЗШ I-II ст. "Школи Радості"  19
88 Ярема Олег Ігорович СШ № 21 м. 5
89 Купин Давид Романович Джерельце 11
90 Пирч  Адріан  Назарович СЗШ № 72 5
91 Мороз Олена НВК «Один,два,три» не зяв.
92 Король Роксоляна  Миколаївна СЗШ І-ІІІ ст. № 48 2
93 Осадець  Анна  Олегівна СЗШ І-ІІІ ступенів № 51 ім. І.Франка не зяв.
94 Следзь Лук’ян НВК „Школа-садок„Софія” не зяв.
95 Біткін Микита Олександрович СЗШ №17 не зяв.
96 Лихва Максим Юрієвич  ЛСЗШ № 53 7
97 Домарадзький  Клим СЗШ № 9   не зяв.
98 Поддубний Олексій Сергійович СЗШ № 10 ім. св. Марії Магдалени   3
99 Бігун Іван Зіновійович ЛСЗШ I-II ст. "Школи Радості"  15
100 Коростиль Владислав Михайлович «Джерельце» 16
101 Мозіль Олександр Денисович ПШГ "Відродження не зяв.
102 Троян  Ростислав Віталійович СЗШ №90 7
103 Новосад  Юлія  Петрівна ЛСЗШ I-II ст. "Школи Радості"  5
104 Веретільник  Анастасія  Петрівна СЗШ № 72 6
105 Наревач  Данило НВК «Один,два,три» 12
106 Куляк Дмитро Ярославович СЗШ І-ІІІ ст. № 48 9
107 Солтис  Володимир  Андрійович СЗШ І-ІІІ ступенів № 51 ім. І.Франка 10
108 Ніколенко Азарій НВК „Школа-садок„Софія” не зяв.
109 Сворень Тарас СЗШ № 9   11
110 Сапіга Майя-Анна Тарасівна СЗШ №48 10
111 Павлюк  Олег Ігорович ЗССШ №2 5
112 Сагайдак  Юрій  Романович ССЗШ №81 15
113 Миляновський  Віталій  Ярославович ЛЛГ 5
114 Метляков Антон  Володимирович ЗСШ №96 не зяв.
115 Винокур  Артур Ігорович ЛСЗШ-53 9
116 Пайончківська  Ірина Ігорівна ССЗШ №81 10
117 Кравців Максим  Михайлович ЗШ «Первоцвіт» 3
118 Кулеба  Олександр Миколайович ССЗШ №52 ім.М.Лобачевського 8
119 Михальчук  Дмитро  Іванович СЗШ №96 20
120 Плитко Ярина НВК «Один,два,три» 4
121 Олеськевич  Ярослав  Олександрович СЗШ І-ІІІ ст. № 48 6
122 Польна Аріна НВК „Школа-садок„Софія” не зяв.
123 Ясінський  Ілля СЗШ № 9   4
124 Лавейкіна Єлизавета  Михайлівна ЛСЗШ 1-ст №53 3
125 Міхаліцин  Антон  Олександрович ЗШ «Первоцвіт» 10
126 Скрипова Кароліна Юріївна ССЗШ №52 ім.М.Лобачевського 16
127 Дубик Соломія  Остапівна ЛСЗШ I-II ст. "Школа Радості"  2
128 Прокопець Петро ССЗШ № 53 8
129 Хамурда  Катерина  Романівна СЗШ №40 не зяв.
130 Тимчишин Анастасія ССЗШ № 5 2
131 Тицька Юлія Ігорівна ЗСШ № 40 4
132 Сарабаха Андрій Іванович СЗШ № 96 не зяв.
133 Брикун Богдан Олександрович Школа «Радості» 5
134 Хомяк   Назар   НВК «Один,два,три» 3
135 Паркасевич  Ростислав  Романович СЗШ І-ІІІ ст. № 48 5
136 Чех  Андрій НВК „Школа-садок„Софія” не зяв.
137 Дергачева  Анастасія СЗШ № 9   3
138 Шквір Антон  Єдуардович ССЗШ №52 ім.М.Лобачевського не зяв.
139 Проказюк Ростислав СЗШ №60 не зяв.
140 Бабич    Остап НВК «Один,два,три» 14
141 Кутафін  Владислав  Андрійович СЗШ № 87 4
142 Ільків Святослав Любомирович СШ N81 5
143 Гладунець Тетяна  Іванівна СШ N81 5
144 Маріна  Остап  Володимирович ЗОШ № 70 7
145 Сенчук  Юлія  Ігорівна ЛСЗШ 1-го ст. №53 1
146 Шандра  Артур  Павлович Школа радості 5
147 Малий Ренат Миколайович Школа № 81 ім.П.Сагайдачного 11
148 Гапоненко  Анастасія  Віталіївна СЗШ №40 не зяв.
149 Шацков  Назар НВК «Один,два,три» 2
150 Савицький Дмитро Юрійович СЗШ І-ІІІ ст. № 48
151 Паньковський Олег НВК „Школа-садок„Софія” не зяв.
152 Маковська Тетяна СЗШ № 9   5
153 Гумницька Єлизавета Олегівна ССЗШ №52 ім.М.Лобачевського 16
154 Стріжик Олексій НВК «Один,два,три» 2
155 Погорілець Данило СЗШ №60 1
156 Лотиш Вікторія Євгенівна ЛСЗШ №53.  4
157 Нифорук  Ігор Володимирович ССЗШ № 81 не зяв.
158 Богомолов Валерій Дмитрович ЛСЗ№21 не зяв.
159 Прокопенко Роман Васильович СЗШ №60 3
160 Тимофієва Анастасія Іванівна Школа Радості не зяв.
161 Боярська Соломія  Володимирівна не зяв.
162 Бусько Софія Сергіївна ЗСШ №65 24
163 Грендус Ростислав  Романович НВК «Гроно» 8
164 Тесак Юрій  Богданович Джерельце 22
165 Дубиняк Данило Святославович КНВК школа-садок №94 1
166 Черник Анна Андріївна ЛСЗШ №53 5
167 Кравець Максим ССЗШ № 5 4
168 Фенський Артем Олександрович ЗСШ «Лідер» не зяв.
169 Дзюбановська  Злата  ЛСЗШ№53 не зяв.
170 Лідиховська  Ярина  Дмитрівна ЛЗШ № 43 3
171 Охримович  Олена СЗШ №60 12
172 Стець Олеся Романівна СЗШ І-ІІІ ст. № 48 6
173 Семенюк Данило НВК „Школа-садок„Софія” 4
174 Сидор Наталія СЗШ № 9   5
175 Королькова  Поліна  Артемівна ССЗШ №52 ім.М.Лобачевського 17
176 Олійник Анна Юріївна Джерельце не зяв.
177 Пищула  Дарія ССЗШ № 5 4
178 Гриновец ь Олександр Іванович СЗШ №60 5
179 Чулівський Богдан  Михайлович СЗШ І-ІІІ ст. № 48
180 Чурупченко Сергій  Вікторович СЗШ І-ІІІ ст. № 48 5
181 Мотак  Богдан НВК „Школа-садок„Софія” 5
182 Мих Захар НВК „Школа-садок„Софія” не зяв.
183 Корбачова  Владислава НВК „Школа-садок„Софія” 7
184 Матюх Олександра Павлівна ССЗШ №52 ім.М.Лобачевського 17
185 Герцик Соломія Юріївна СЗШ І ст. №53 не зяв.
186 Кульчицька-Дашинич Юлія СЗШ №60 16
187 Горелік  Ілля СЗШ №60 9
188 Боценюк  Максим СЗШ №60 17
189 Мороз  Максим Володимирович СШ№81 не зяв.
190 Гришко Данило Сергійович СЗШ № 6 5
191 Гнатюк  Марко Ігорович Джерельце 1

Батьків, діти яких не отримали результат, просимо звернутись у приймальну .

Додав mgm2013 в категорію Новини гімазії;25-02-2015 20:38


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60