Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип Сліпий



У Львові пройшов 7-й Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт» на базі Комп’ютерної Академії ШАГ за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Львівський фінал відбувся за підтримки Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Львівського Кластеру інформаційних технологій та бізнес-послуг.
У відбіркових змаганнях «Золотого Байту 2015» взяли участь понад 300 студентів і школярів Львова, Львівської, Закарпатської, Тернопільської та Чернівецької областей.
До регіонального фіналу пройшли 42 конкурсанта, які представили 25 проектів та робіт у 8-ти номінаціях у програмуванні, геймдев, сфері комп’ютерних мереж, графічному та вебдизайні.

Учасники презентували власні ідеї, а також отримали коментарі та рекомендації від професійних експертів – керівників і провідних фахівців ІТ-компаній та Комп’ютерної Академії ШАГ:

Іван Когут – компанія Perfectial, співзасновник, технічний директор;

Андрій Здреник – компанія ArtyGeek, співзасновник, технічний директор;
Андрій Дзюрій – студія веб-дизайну WebEra, власник, директор;
Валерій Ясаков – компанія Benamix, засновник, UX/UI дизайнер;
Артур Балабанський – компанія Flowersense, технічний директор;
Володимир Завгородній – керівник напряму «Комп’ютерна графіка та дизайн» Комп’ютерної Академії ШАГ, сертифікований спеціаліст компанії Adobe;
Богдан Любінський – керівник кафедри «Розробка програмного забезпечення» Львівської філії Академії ШАГ;
Андрій Абзятов – керівник кафедри «Мережеві технології та системне адміністрування» Львівської філії Академії ШАГ, інструктор Cisco Networking Academy;
Ярослав Барна – керівник кафедри «Комп’ютерна графіка та дизайн» Львівської філії Академії ШАГ, сертифікований інструктор компанії Autodesk, Рейтинг ТОП-100 викладачів Autodesk, спікер конференції GameDev-2015;
Вячеслав Леденцов – провідний викладач Комп’ютерної Академії ШАГ, інструктор Cisco Networking Academy;
Святослав Дідух – компанія Qub Studio, UX/UI дизайнер, керівник проектів;
Микола Лемякін – компанія Qub Studio, UX/UI дизайнер;
Ростислав Камінський – компанія Gameloft, продюсер, спікер конференції Lviv IT Arena;
Володимир Яремко – фірма «Exelsys Ltd», Senior .net Developer;
Катерина Шрамченко – студія «Еtra Models», фотограф і оператор.

За підсумками захисту творчих проектів журі визначило переможців та призерів у 7-ми номінаціях:

«Startup challenge»

1-е місце – Шпак Андрій Романович, Львівська Академічна гімназія;
2-е місце – Держило Микола Андрійович, Сорочак Віктор Петрович, Медвідь Володимир Олегович, НУ«Львівська Політехніка»;
3-є місце – не присуджено.

«Mobile development»

1-е місце – Держило Микола Андрійович, Сорочак Віктор Петрович, Медвідь Володимир Олегович,НУ «Львівська Політехніка».


«NoSQL Expert» 1-е та 2-го місце не присуджені

3-є місце – Рибак Маркіян Богданович, Палійчук Святослав Ігорович, Дудар Ярослав Іванович, Комп’ютерна Академія ШАГ.

«Game design»

1-е місце – Грицишин Остап Орестович, Терлецький Олександр Ігорович, Львівський НУ ім. Івана Франка;
2-е місце – Бережник Іван Юрійович, Вурста Василь Юрійович, Тернопільський національний технічний університет ім.Івана Пулюя;
3-є місце – Тюрін Семен Дмитрович, Чайка Віталій Андрійович, Чернівецький політехнічний коледж.


«Character design»

1-е місце – Ярощук Тетяна Вадимівна, Комп’ютерна Академія ШАГ;
2-е місце – Горобець Євгеній Вячеславович, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя;
3-є місце – Грицай Любомир Остапович, НУ «Львівська політехніка».



«Web-design»

1-е місце – Дем’ян Михайло Олегович, НУ «Львівська політехніка»;
2-е місце – Захарів Іванна Олегівна, СЗШ №11 м.Стебник, Львівьска обл;
3-є місце – Грицюк Микола Станіславович, Михайляк Юрій Богданович, СЗШ №11 м.Стебник,Львівська обл.

«Best in Cloud by Microsoft»

1-е місце – Верб’яний Олег Володимирович, Комп’ютерна Академія ШАГ.

«Short movie» призові місця не присуджені.

«Networking technologies»

1-е місце – Квятковський Назар Михайлович ,Комп’ютерна Академія ШАГ;
2-е місце – Струк Богдан Романович, Комп’ютерна Академія ШАГ;
3-є місце – Лях Леонід Володимирович, Комп’ютерна Академія ШАГ.


«Junior Competition»

1-е місце – Луговик Олена Владиславівна, Комп’ютерна Академія ШАГ.

Переможці регіонального туру представлятимуть Львівщину у фіналі Міжнародного чемпіонату


«Золотий Байт 2015». Бажаємо львівській команді фінальної перемоги у Києві!

Додав mgm2013 в категорію Новини гімазії;27-03-2015 08:40


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60