Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип Сліпий

Представники Львівської академічної гімназії команда хлопців стали переможцями юнацьких ігор Галицького району у цьому навчальному році. Хлопці, які приймали участь, а саме - Бібер Михайло, Штендера Андрій, Стасів Іван, вже неодноразово ставали переможцями Львівської області.Одна з їхніх перемог була у квітні 2011 року, інша відбулась у травні. Саме тоді вони стали переможцями VІ юнацьких ігор Львівщини.

Гімназисти, такі як Бібер М. та Штендера А., окрім того, що входять у команду гімназії, ще також входять до складу збірної Львівської області з волейболу. Вони є учасниками чемпіонатів Ураїни з волейболу та пляжного футболу.

Дівчата також гідно представляють нашу гімназії. Так, недавно збірна команда дівчат посіла ІІ місце в першості Галицького району у цьому навчальному році. Окрім цього у травні вони стали бронзовими призерками області. А також досягли успіхів у VI юнацьких іграх  Львівщини у червні 2011.

Додав syrotynska в категорію Новини гімазії;12-06-2011 18:56

Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60