Email: gimnazija_lag1@ukr.net
Тел. +38 (032) 261-48-60
Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип Сліпий
Недавно в гімназії пройшов тиждень іноземних мов...
Далі...Далі...
Цей тиждень вирізнявся з поміж інших, тим що насправді зацікавлював і захоплював усіх гімназистів. Власне тоді, проводилось багато відкритих уроків, конференцій, де діти не лише цікаво і весело проводили свій час, а й покращували навики англійської, німецької та французької мов.

Хотіла б розказати вам про найцікавіший конкурс, який відбувся в рамках тижня іноземних мов. Це X-factor. Гімназисти різних вікових категорій змогли показати свої таланти, а глядачі змогли гідно оцінити їх. Перемогу на цьому конкурсі здобув Баландюк В., і ми звісно усі вітаємо його. Але також, я хотіла б зупинити вашу увагу на двох найепатажніших  конкурсантах. Це єдина група, яка була на цьому проекті “Fashion girls”. 4 дівчинки з 1(5) класу, виступили з піснею “I Love You Like A Love Song, Baby”, а також Наталя Монець з своїм партнером, яка здивувала усіх своїм танцем, адже була єдина конкурсантка, яка представила свій талант не до співу, а до танцю.

Тому ми дякуємо усім гімназистам за те, що вони приймали активну участь протягом тижня іноземних мов, але водночас і нагадуємо, що наступний тиждень в нашій гімназії називається «Тиждень Фізики», готуємось тепер до нього, проте залишаємо в серці теплі спогади…

Дата: 22-02-2012 20:48
Ось і закінчився цей чудовий час, який ми провели у Швейцарії...

Дата: 22-02-2012 20:28

Про надходження коштів у Львівській академічній гімназії при НУ»Львівська політехніка» 2010-2011 н.р.

Дата: 23-06-2011 07:01


Представники Львівської академічної гімназії команда хлопців стали переможцями юнацьких ігор Галицького району у цьому навчальному році. Хлопці, які приймали участь, а саме - Бібер Михайло, Штендера Андрій, Стасів Іван, вже неодноразово ставали переможцями Львівської області.Одна з їхніх перемог була у квітні 2011 року, інша відбулась у травні. Саме тоді вони стали переможцями VІ юнацьких ігор Львівщини.

Гімназисти, такі як Бібер М. та Штендера А., окрім того, що входять у команду гімназії, ще також входять до складу збірної Львівської області з волейболу. Вони є учасниками чемпіонатів Ураїни з волейболу та пляжного футболу.

Дівчата також гідно представляють нашу гімназії. Так, недавно збірна команда дівчат посіла ІІ місце в першості Галицького району у цьому навчальному році. Окрім цього у травні вони стали бронзовими призерками області. А також досягли успіхів у VI юнацьких іграх  Львівщини у червні 2011.

Дата: 12-06-2011 18:56

Конкурс – фестиваль «І слово, і пісня Матусю тобі»
07 травня 2011 року у міському конкурсі – фестивалі  «І слово, і пісня Матусю тобі» взяла участь Львівська академічна гімназія. У номінації «Пісня про маму» отримали  І-е місце солісти-вокалісти Чиж Христина 6(10)А клас, Хован Марта 4(8)В клас, Дубневич Роксолана 5(9) В клас.
У номінації «Авторська поезія» ІІ-е місце отримав Грищук Нікіта 3(7)В клас. Нагородження переможців та гала-концерт відбувся у Палаці культури ім.Гната Хоткевича 21 травня 2011 року. Конкурс був організований Львівською міською організацією Союзу українок.

Дата: 26-05-2011 20:37


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60