Email: gimnazija_lag1@ukr.net
Тел. +38 (032) 261-48-60
Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип Сліпий
Недавно в гімназії пройшов тиждень іноземних мов...
Далі...Далі...
Цей тиждень вирізнявся з поміж інших, тим що насправді зацікавлював і захоплював усіх гімназистів. Власне тоді, проводилось багато відкритих уроків, конференцій, де діти не лише цікаво і весело проводили свій час, а й покращували навики англійської, німецької та французької мов.

Хотіла б розказати вам про найцікавіший конкурс, який відбувся в рамках тижня іноземних мов. Це X-factor. Гімназисти різних вікових категорій змогли показати свої таланти, а глядачі змогли гідно оцінити їх. Перемогу на цьому конкурсі здобув Баландюк В., і ми звісно усі вітаємо його. Але також, я хотіла б зупинити вашу увагу на двох найепатажніших  конкурсантах. Це єдина група, яка була на цьому проекті “Fashion girls”. 4 дівчинки з 1(5) класу, виступили з піснею “I Love You Like A Love Song, Baby”, а також Наталя Монець з своїм партнером, яка здивувала усіх своїм танцем, адже була єдина конкурсантка, яка представила свій талант не до співу, а до танцю.

Тому ми дякуємо усім гімназистам за те, що вони приймали активну участь протягом тижня іноземних мов, але водночас і нагадуємо, що наступний тиждень в нашій гімназії називається «Тиждень Фізики», готуємось тепер до нього, проте залишаємо в серці теплі спогади…

Додав в категорію Новини гімазії;22-02-2012 20:48


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60