Email: gimnazija_lag1@ukr.net
Тел. +38 (032) 261-48-60
Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип СліпийГодина коду (Hour of Сode) в ЛАГ

Година коду для кожного учня.

Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів більше, ніж у 180 країнах світу.Глобальна освітня акція #ГодинаКоду (Hour of Сode), яка проходить у рамках світового тижня інформатики цього року проходила з 5 по 11 грудня.
"Знання сучасних технологій важливе не лише для розвитку дітей, а й для розвитку всієї України, адже ІТ-індустрія є надзвичайно важливою частиною нашого життя.
Lviv IT School та Львівська міська рада створили умови, щоб така Година Коду пройшла у 9-11 класах кожної школи Львова. Спеціалісти сфери ІТ прийшли в навчальні заклади і разом з вчителями інформатики уроками  Година коду, зробили спробу змінити уявлення учнів про вивчення інформатики в школах нашого міста.
Керівник освітніх програм "Майкрософт Україна" Роман Рудюк наголосив, що вміння кодувати недаремно називають "писемністю ХХІ століття" та вже ставлять в один рівень із базовими навичками людини. "Ці знання розвивають аналітичні здібності, адаптивне мислення, новаторський підхід, креативність та лідерство - саме ті ключові компетенції, які стануть актуальними вже завтра", - сказав він.
Цьогоріч Година коду #hourofcode розпочалась 5 грудня. Львівська академічна  гімназія, ще з часу свого відродження в 1992 році, завжди надавала важливе значення вивченню предмету інформатика, зокрема навчанню програмування своїх гімназистів. Вивчення інформатики, починаючи з 1995 року, було запроваджено з 7 класу. Тому ми з радістю приєднались до проведення Години коду #hourofcode у всіх класах нашої гімназії.

Дякуємо за фахову допомогу та цікаві вступні лекції під час проведення Години коду нашим менторам - Степану, Христині та Volodya KarpliukДодав в категорію Новини гімазії;10-12-2016 19:18


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60