Email: gimnazija_lag1@ukr.net
Тел. +38 (032) 261-48-60
Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип СліпийВчора, 15 листопада, о 15.45 год. у актовому залі офісу Компанії Softserve відбулось проведено нагородження за результатами ІІ етапу І міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій «Lviv CSIT». Нагадаємо сам другий етап відбувся 26 жовтня.

Учасниками ІІ етапу стали 48 учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова, які будуть нагороджені сертифікатами. За результатами ІІ етапу олімпіади журі запропонувало до участі у ІІІ етапі 22 учнів, які будуть нагороджені цінними подарунками та призами від ІТ компаній міста та управління освіти: сертифікатами про стажування у ІТ компаніях, сертифікатами на навчання в ІТ академії компанії SoftServe, сертифікатами на навчання англійської мови у компаніях SoftServe та «ЕЛЕКС», сертифікатами на навчання у Школі тестування, а також цінними подарунками від ІТ компаній та управління освіти ЛМР.

Від гімназії в ІІ етапі олімпіади взяли участь: Пелешко Святослав 7-Б, Неклеса Юрій 7-А, Лещишин Роман 7-А, Бойко Іван 6-В, Петрук Мар'ян 5-Б.

Пройшли в III етап олімпіади: Пелешко Святослав 7-Б, Неклеса Юрій 7-А, Петрук Мар'ян 5-Б.

Бажаємо їм перемоги у третьому фінальному етапі олімпіади «Lviv CSIT»

«Це, що сьогодні учасники та переможці другого туру отримали сертифікати на навчання, - це пряма дорога до справжньої економіки знань, що корисно для міста, а найголовніше - це пряма дорога цих молодих людей  своїми власними силами, своїм власним розумом отримати якісну освіту і, найголовніше, в найближчій перспективі отримати конкурентну заробітну плату, професію і робоче місце.

Третій етап буде складний етап. Тому що треба буде  не тільки показати знання, а показати вміння ними оперувати, тобто практично застосовувати знання: складати  самому програми, бачити загалом дизайн. А це не просто. Крім того, треба буде це захистити, тобто, пояснити, як ти це робив, для чого і чому саме так. Крім того буде серйозна перевірка на копіювання, в ІТ-технологіях це є можливо.

Але потім кращі, тобто переможці, отримають чималі грошові винагороди, які визначатимуться в десятках тисяч гривень. На сьогодні рада ще визначається щодо конкретної суми. І це будуть нагороди для шкіл – комп’ютерні  класи, які школи отримають в нагороду за те, що їхні учні стали кращими в ІТ-олімпіаді»,
- сказав директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Олег Березюк.


Додав в категорію Новини гімазії;16-11-2013 12:30


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60