Email: gimnazija_lag1@ukr.net
Тел. +38 (032) 261-48-60
Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип СліпийВ понеділок 25.11.13 Євромайдан був на шкільному подвір'ї. Львівська академічна гімназія до акції протесту сьогодні долучилась по-особливому. Бо головні організатори і мітингувальники - діти.

Про це повідомили журналісти перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK.

Накипіло не лише в дорослих, а й у дітей. Вони вже чітко знають як це - жити по-європейськи.

«Хочемо нормальних доріг, нормальних лікарів, щоб будували будинки вчасно, щоб грошей не крали на будівництві», - розповіла школярка Дарина.

«Хочу в Євросоюз, тому що хочу нормальне навчання закордоном», - розповіла школярка Настя.

Вчителі до акції не причетні, бо організували її десяти- і шестикласники.

«Діти самостійно вчора в Інтернет-мережі повідомили про те, що вони збираються йти на мітинг, підтримати входження України до Євросоюзу. Звичайно, що ми не могли не підтримати самоврядування учнів», - зазначила вчитель історії Львівської академічної гімназії Ольга Мацуська.

Підтримати молоде покоління прийшов і представник студентства, пишається такими наступниками, але радить, щоб на майдан не виходили, а були активними у соціальних мережах, у розмовах вдома та з друзями.

«Дуже добре, що росте така активна молодь. Їм не байдуже їхнє майбутнє, що це росте наша зміна. Тому що в майбутньому вони стануть студентами, будуть завжди відстоювати свої права, адже як відомо, якщо студент не відстоїть своє право сам, то його права ніхто не буде відстоювати», - прокоментував представник студентства м. Львова Андрій Олійник.

Попри заборони вчителів і старших колег, школярі зупинятись не збираються. Бо все ще вірять, чи може уже впевнені - що їхнє слово має вагу!

«Зупинятись в будь-якому випадку не варто. Далі залежить вже як будуть розвиватися події. Будемо стежити за новинами. Не виключено, що підемо на львівський Євромайдан», - розповіла організатор акції Мись Наталя.


Додав в категорію Новини гімазії;29-11-2013 17:10


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60