Email: gimnazija_lag1@ukr.net
Тел. +38 (032) 261-48-60
Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип СліпийПитання освіти було, є і буде завжди актуальним. На сьогоднішній день бути освіченим – це не просто питання престижу, а й питання життєвої необхідності. Сучасний світ стрімко рухається вперед і, щоб йти з ним в ногу, потрібно не просто здобути добру освіту, а постійно вчитись, аби не випадати з його контексту. Для покоління старшого – це відкриття, а для сучасного – норма життя.
Сьогодні молоді люди намагаються максимально себе зреалізувати: здобувають декілька освіт, є активні в соціальному та громадському житті, знаходяться в постійному пошуку відповідей на поставлені часом питання. Цього від них вимагає життя, формуючи нові цінності і пріоритети.
Закономірним у цьому процесі є те, що учні та їх батьки знаходяться в пошуку навчальних закладів, які б відповідали їхнім потребам та вимогам.
Ще в недалекому минулому до вибору середнього навчального закладу батьки підходили за принципом найближчого від місця проживання. Сьогодні, особливо коли мова йде про перехід від молодшої до старшої школи, все змінилось. Батьки ретельно вибирають навчальні заклади,які б максимально могли розкрити таланти та здібності їх дітей, мали б високий рівень вивчення тих чи інших предметів.
Сьогодні у місті Львові є багато шкіл, ліцеїв, гімназій, які відповідають цим запитам і створюють належні умови для заохочення на навчання найкращих. Серед них – Львівська академічна гімназія – заклад з багаторічною історією та традиціями, заклад, який від часу свого відродження сформував потужний педагогічний колектив, визначив основні напрями профілізації, в основі виховного процесу якого -  національна  ідея.
Львівська академічна гімназія виступила з ініціативою організації і проведення щорічної Малої математичної олімпіади ім. Ганни Гладунської для учнів 4-х класів. Метою проведення олімпіади є формування інтересу до поглибленого вивчення математики, активізації позакласної та позашкільної роботи з учнями, виявлення талановитих та здібних до математики школярів, розкриття індивідуальних пізнавальних інтересів учнів. Координатором проведення олімпіади стало управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.
Знаменним у цій події є те, що олімпіада є імені Ганни Гладунської – вчителя математики, яка довгі роки працювала у Львівській академічній гімназії і представляла професорську еліту гімназії. Багато поколінь її учні згадують про неї як про людину, в якій органічно поєднувалися високі професійні та людські якості. Саме в спосіб організації олімпіади Львівська академічна гімназія вшановує світлу пам'ять великої людини, вчителя, математика.
Цікавим заохоченням від організаторів є те, що переможці  Малої математичної олімпіади ім. Ганни Гладунської при бажанні зараховуватимуться без вступних іспитів до 1-го класу Львівської академічної гімназії.
Відбулась Мала математична олімпіада 15 лютого 2014 року в приміщенні ЛАГ.
Організатори заходу були вражені кількістю бажаючих взяти в ньому участь.Учасниками стали 304 учні з різних початкових шкіл міста Львова та області. Найактивнішу участь в олімпіаді взяли 9 навчальних закладів м. Львова: ЛНВК ім. В. Симоненка – 36 учнів, «Джерельце» - 27, ЛСШ І ст. №4 – 17, ССЗШ №52 ім. М. Лобачевського– 17, СЗШ №68 – 14 учнів, «Малюк» - 13, СЗШ №53 – 13, «Світанок» - 12 та СЗШ №48 – 11 учасників.

За результатами олімпіади, були визначені переможці:
І місце – Куцик Владислав, СЗШ №48
ІІ місце – Кривень Павло, СЗШ №53
ІІІ місце – Косовський Андрій, СЗШ №65, Кузнєцов Макар, ЛНВК ім. В. Симоненка, Гимон Софія, СЗШ №32

Слід відзначити, що 19 учасників  Малої математичної олімпіади ім. Ганни Гладунської набрали не менше 50% від максимальної кількості балів, 60 учасників - не менше 40%.


Додав в категорію Новини гімазії;21-02-2014 09:07


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60