Email: gimnazija_lag1@ukr.net
Тел. +38 (032) 261-48-60
Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип СліпийМіська учнівська олімпіада з інформаційних технологій «Lviv CSIT » започаткована у 2013 році і проводиться серед учнів середніх закладів освіти в номінаціях: комп’ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми, «Графіка», «Веб-дизайн», «Обчислювальна техніка», «Програмування». Учасниками міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій можуть бути учні 5-11-их класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.

2.1. Міська учнівська олімпіада з інформаційних технологій проводяться в три етапи:

перший етап – 25.10.2014 р., заочний, за допомогою системи онлайн-тестування;

другий етап – грудень 2014 р., очний;

третій етап – квітень 2015 р., конкурс творчих робіт.

2.2. I етап міської олімпіади проводиться у заочній формі.

Перший етап олімпіади відбудеться впродовж одного дня для учнів всіх навчальних закладів міста – 25 жовтня з 9.00 до 18.00 через систему тестування http://ejudge.lp.edu.ua

Для участі в інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватись з 17 по 24 жовтня на сайті ejudge.lp.edu.ua , вказавши прізвище, ім’я, клас, навчальний заклад, електронну поштову скриньку. Учасники несуть особисту відповідальність за реєстрацію та відповідність наданої інформації.

Ознайомитись з олімпіадними завданнями та розпочати їх виконання можна у будь-який момент вказаного проміжку часу.

О 18.00 год. система тестування припинить свою роботу і буде сформовано підсумкову таблицю.

Результати першого етапу будуть розміщені з 27 жовтня на сайті http://ejudge.lp.edu.ua .

Переможці першого етапу допускаються до участі у другому. Запрошення до участі у другому етапі будуть розіслані на електронні скриньки до 3 листопада.IІ етап міської олімпіади проводиться в очній формі на базі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (онлайн-тестування). Учасникам будуть запропоновані задачі за наступними напрямами: програмування; комп’ютерна лінгвістика (англійська мова); офісні програми.

ІІІ етап міської олімпіади проводиться у квітні 2015 року та передбачає виконання творчого завдання на одну із запропонованих тем:

розроблення комп’ютерних ігор,

розроблення сайту,

розроблення символіки для задач інформаційних технологій.

Переможці другого та третього етапів нагороджуються цінними призами.

Правила проведення кожного з турів олімпіади та визначення переможців визначаються Оргкомітетом та розміщуються на сайті http://ejudge.lp.edu.ua.

2.3. Учасникам олімпіади з інформаційних технологій дозволяється користуватися лише обладнанням, програмним забезпеченням та друкованими матеріалами, що надаються оргкомітетом.Учасники олімпіади3.1. До участі в олімпіаді запрошуються учні 5-11 класів навчальних закладів м. Львова. У II та III етапах міської олімпіади з інформаційних технологій допускаються ті учні, які стали переможцями попереднього етапу.

3.2. До місця проведення II та III етапів олімпіади учні прибувають організовано у супроводі керівника команди, маючи при собі документ, що засвідчує особу.1. Зміст і структура завдань4.1. Завдання для учасників олімпіади пропонуються двох типів:

- тестові завдання з кількома варіантами відповідей, з яких потрібно обрати правильні;

- інтерактивні завдання, у яких отримання правильної відповіді передбачає виконання відповідної послідовності операцій на комп’ютері.

4.2. Кількість завдань та час виконання завдання для учасників олімпіади визначає Оргкомітет.2. Апеляція5.1. У разі виникнення питань учасники мають право після завершення відповідного етапу змагань подавати заяву у письмовій формі апеляційній комісії з приводу правильності та об'єктивності оцінювання виконаних ними завдань та одержати письмову відповідь(за вимогою учня) до підбиття остаточних підсумків відповідних змагань.3. Відзначення переможців олімпіади6.1. Урочиста церемонія нагородження переможців міської олімпіади та вчителів, які їх підготували, буде проведена у травні 2015 року, про що буде повідомлено додатково після завершення ІІІ етапу.

Додав в категорію Новини гімазії;17-10-2014 06:48


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60