Email: gimnazija_lag1@ukr.net
Тел. +38 (032) 261-48-60
Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип СліпийГімназисти виготовили маскувальну сітку для бійців АТО

У квітні 2014 року почався збройний конфлікт на території Донецької і Луганської області України між з одного боку — організованими та керованими з РФ незаконними збройними формуваннями Донецької і Луганської «народних республік», визнаних терористичними організаціями, за підтримки регулярних військових частин РФ та з іншого боку — українськими правоохоронцями із залученням Збройних сил України.

Конфронтація насильства на Сході України розпочалася в середині квітня 2014 року, коли озброєні групи проросійських активістів почали захоплювати адмінбудівлі та відділки міліції у містах Донбасу, зокрема, у Слов'янську, Артемівську та Краматорську. Українська влада у відповідь оголосила 13 квітня 2014 року про початок проведення Антитерористичної операції із залученням Збройних сил, яка поступово переросла у масштабний воєнний конфлікт та фактичне збройне вторгнення РФ в Україну. Мобілізація охопила Україну.

Військові дії не припиняються і до сьогодні. У зв’язку з вище перерахованими подіями акативісти Львівської академічної гімназії прийняли рішення допомогти бійцям АТО, а саме виготовити зимову маскувальну сітку ручної роботи. Гімназисти принесли матеріали для виготовлення сітки і безпосередньо її виготовили.

Додав в категорію Новини гімазії;05-12-2014 11:39


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60