Email: gimnazija_lag1@ukr.net
Тел. +38 (032) 261-48-60
Академічна гімназія
– то історичний пам’ятник Львова,
і бути її учнем чи виховником – це висока історична відзнака

Йосип Сліпий21 лютого 2015 року відбудеться мала математична олімпіада  ім. Ганни Гладунської   для учнів 4-х класів початкової школи.Заявки на участь в олімпіаді приймаються від навчальних закладів та батьків учасників олімпіади  до 16 лютого. Заявки на участь в олімпіаді  можна подавати особисто або на електронну адресу гімназії: gimnazija_lag1@ukr.net.

Початок олімпіади 0 10.00 год.

Запрошуються всі бажаючі учні 4-х класів початкової школи.Положення про малу математичну олімпіаду для учнів 4-х класів початкової школи ім. Ганни Гладунської

1. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок проведення малої математичної олімпіади для учнів 4-х класів початкової школи (далі - Мала математична олімпіада).        Мала математична олімпіада проводиться щороку на добровільних засадах.

1.2. Мала математична олімпіада проводиться з метою формування інтересу до поглибленого вивчення математики та активізації позакласної та позашкільної роботи з учнями початкової школи, виявлення талановитих та здібних до математики школярів, розкриття індивідуальних пізнавальних інтересів учнів початкової школи.1.3. Мала математична олімпіада є індивідуальним змаганням з математики серед учнів 4-х класів початкової школи, яке проводить Львівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка». Мала математична олімпіада - індивідуальне змагання школярів 4-х класів початкової школи із розв’язування складних математичних задач, переважно - логічного характеру.

1.4. Організатором проведення Малої математичної олімпіади є Львівська академічна гімназія. Координатором проведення є управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.1.5. Умови проведення Малої математичної олімпіади передбачають:
- добровільність участі школярів 4-х класів початкової школи в олімпіаді;
- усі учні початкових (4-х) класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова мають право брати участь в олімпіаді, будь-які обмеження (у т.ч. низькі показники навчальних досягнень учнів) забороняються;
- однакові вимоги до всіх учасників олімпіади.

1.6. Для організації і проведення олімпіади створюється організаційний комітет, для перевірки виконання завдань учасниками - журі.

1.7. Для складання завдань Малої математичної олімпіади створюється творча група, до складу якої входять фахівці відповідної освітньої галузі у складі не більше 3-х осіб. Члени творчої групи несуть персональну відповідальність за рівень відбору завдань, їх розвивальну значимість, за дотримання секретності до моменту оприлюднення.

Керівництво творчою групою з складання завдань здійснює голова журі.  

1.8. Інформація про проведення Малої математичної олімпіади розміщується на офіційному сайті Львівської академічної гімназії та в інших засобах масової інформації.

2. Проведення Малої математичної олімпіади

2.1.   Мала математична олімпіада для учнів 4-х класів початкової школи є очною формою змагань.

2.2. Дату проведення олімпіади визначає Львівська академічна гімназія.2.3. Заявки на участь в олімпіаді приймаються від навчальних закладів та батьків учасників олімпіади не пізніше як за 5  днів до проведення. Заявки на участь в олімпіаді  можна подавати особисто або на електронну адресу гімназії (gimnazija_lag1@ukr.net).

2.4. Львівська академічна гімназія готує приміщення, матеріально-технічну базу, документацію, створює безпечні умови для виконання олімпіадних завдань.

2.5. До місця проведення олімпіади учні прибувають у супроводі батьків.

3. Визначення переможців та їх нагородження

3.1.   Переможцями вважаються учасники, нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

3.2. Переможці Малої математичної олімпіади визначаються оргкомітетом на основі рекомендацій журі. Переможцями можуть бути учасники, які набрали не менше 60% від максимальної кількості балів.

3.3. Учні 4-х класів, які стали переможцями Малої математичної олімпіади, нагороджуються Дипломами І, ІІ, ІІ ступенів Львівської академічної гімназії при умові, що кількість переможців не перевищує 20% від кількості учасників.

3.4. Переможці Малої математичної олімпіади зараховуються без вступних випробувань  до 1-го класу Львівської академічної гімназії,  при умові подачі документів у визначений термін.

4. Організаційний комітет Малої математичної олімпіади4.1.  Оргкомітет створюється з числа працівників Львівської академічної     гімназії.

4.2. Очолює оргкомітет голова.

Головою оргкомітету може бути директор чи заступник директора гімназії.

4.3. Оргкомітет:

4.3.1. Проводить організаційну роботу з підготовки проведення олімпіади.

4.3.2. Визначає і забезпечує порядок проведення олімпіади.4.3.3. Формує список  учасників олімпіади згідно поданих заявок..

4.3.4. Готує документацію для проведення олімпіади (бланки протоколів, звіти тощо).

4.3.5. Висвітлює результати олімпіади на сайті Львівської академічної гімназії.

5. Журі олімпіади

5.1.  Журі формується з фахівців відповідного профілю з числа вчителів, Львівської академічної гімназії. Його очолює голова; решта - члени журі, доручення між якими розподіляє голова.

5.1.1. Члени оргкомітету можуть бути членами журі.

5.1.2. До складу журі олімпіади не можуть входити особи, діти яких беруть у ній участь.

5.2. Голова журі:

5.2.1. Несе відповідальність за об’єктивність перевірки та оцінювання робіт учасників олімпіади.

5.2.2. Очолює творчу групу зі складання олімпіадних завдань для учнів 4-х класів.

5.3. Журі олімпіади:

5.3.1. Перевіряє й оцінює рівень якості учнівських робіт.

5.3.2. Розглядає апеляції.

5.3.3. Аналізує рівень підготовки учасників олімпіади, готує подання оргкомітету про нагородження переможців, складає відповідний звіт.

5.3.4. Рекомендує кандидатів до зарахування на пільгових умовах в 1-й гімназійний клас Львівської академічної гімназії.

Додав в категорію Новини гімазії;23-01-2015 21:38


Наша адреса: вул. С. Бандери 14
Телефон: 261-48-60